Przejdź do treści

Moja historia

Nazywam się Sylwia Gamalczyk. Jestem Poznanianką, która w pracy nie ma nic więcej poza pasją i dłońmi „otwartymi na słuchanie”.

Jako nastolatka, przez wiele lat cierpiałam na trądzik, próbując znaleźć skuteczną terapię. Ponieważ rezultaty przyniosły dopiero holistyczne działania, naturalnie zmieniło się to w sposób życia. Masaże twarzy stały się moim zawodowym wyborem, gdy zaczęłam przyglądać się wieloletnim Klientkom, które regularnie korzystały z tego typu usług. Jeśli kiedykolwiek spotkałaś Kobietę z wibrującą energią, błyskiem w oczach i promienną skórą – to prawdopodobnie była po masażu twarzy. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, kocham Włochy, słońce i proste jedzenie.

Duże doświadczenie

Pracuję „z twarzą” od 2018 roku, cały czas rozwijam się i szkolę z nowych technik, dzięki czemu oferuję swoim klientkom usługi na najwyższym poziomie.

Fachowe Doradztwo

Przed każdym zabiegiem zbieram dokładny wywiad oraz ustalam indywidualny plan działania, słuchając potrzeb Klientki.

Efektywne zabiegi

Oferuję tylko usługi, w które sama wierzę. Nie obiecuję klientkom gruszek na wierzbie, przedstawiam realne do uzyskania efekty, a w pracę wkładam całe swoje serce.

Mój gabinet

Znajduje się na poznańskich Naramowicach, a dokładnie przy ul. Naramowickiej 33D.